KRM DANIŞMANLIK ISTANBUL CORPORATE GAMES’DE YERİNİ ALDI

Yarışmada Atletizim dalında şirketimizi temsil eden Özgür Kurşunoğlu ikinci oldu. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Türkiye’de bugüne kadar düzenlenen en kapsamlı spor aktivitesi Istanbul Corporate Games 10. kez 184 şirketten 4113 kişi ve 5.257 müsabıkın katılımı ile 8-9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleşti.

Binlerce katılımcı 8 Haziran Cuma akşamı flama, maskot ve bayrakları ile İstiklal Caddesi’nde düzenlenen Açılış Korteji’ne katıldılar. Taksim Gezi Parkı’nda düzenlenen Açılış konuşmaları ve Tennis Ball Hit Out (Tenis topu atışı) aktivitesi ile başlayan büyük maraton, 9-10 Haziran tarihlerinde 16 spor branşında gerçekleşen karşılaşmalar ve çekişmeli finaller ile sona erdi.
Bireylerin topladığ puanlara göre de Kurumsal Ödüller belirlendi.

İstanbul’un değişik mekanlarında 3 gün boyunca centilmence kıyasıya mücadelelenin yaşandığı İstanbul Corporate Games’de 700’ün üzerinde madalya sahiplerini bulurken, Oyunlar boyunca taraftarlar takımlarını destekledi, yeni dostluklar ve işbağlantıları kuruldu., eğlence, rekabet, sevinç ve arkadaşlık kavramları en üst düzeylere vardı. İnsan Kaynağı dinamiği olarak oluşturulan oyunlar sırasında tüm katılımcılar oyunlara katılmış olmaktan duydukları mutluluğu ve yaratılan pozitif enerjinin etkilerini birbirleriyle paylaştılar. Uluslararası platformda İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunan Istanbul Corporate Games’e bu yıl İrlanda ve Hırvatistan’dan da takımlar katıldı.

İstanbul’un farklı spor merkezlerinde Golf, Basketbol (3’lü), Futbol (7’li), Plaj Voleybolu (4’lü), Voleybol, Dragon Boat, Karting, Koşu, Yüzme, Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Yelken, Satranç, Bocce, Dağ Bisikleti branşlarında katılımcılar yüzlerce madalya ile ödüllendirilirken, Kurumlara da sporcuların topladıkları puanlara göre Kurumsal Ödüller dağıtıldı.

16 spor branşında her bir kategorinin birincisi 6-9 Eylül tarihleri arasında Rusya’nın Novosibirsk şehrinde düzenlenecek World Corporate Games ( Dünya Kurumsal Oyunları) de şirketini temsil etme hakkını kazandı.

Kadıköy Belediyesi Kadıköy Gençlik Merkezi’nde Dragon Boat, Plaj Voleybolu ve Bocce branşları gerçekleştirildi. Heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalar yaşanırken, Kalamış parkı renkli görüntülere sahne oldu.

 \clip_image001.jpg" o:title="180293_10150970980869452_177336347_n[1]"> 

19 Haziran 2012
4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu'nun 08.08.2013 tarihli
07 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.